*~Mes Draugai~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*~Mes Draugai~*


 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Who jau čia.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Who
Bitutė/-ukas
Bitutė/-ukas
Who


Female Pranešimų skaičius : 40
Tikras vardas. : Milda
Amžius, Klasė. : 13,7
Registration date : 2008-09-16

Who jau čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Who jau čia.   Who jau čia. EmptyAntr. 09 16, 2008 6:05 pm

Labas aš esu Milda. Man 13 metų ir 25 dienos,gyvenu Radviliškyje :}
Man patinka Foje, makaronai ir lezbietės :} :D
Dažnai juokiuosi ir daug nusišneku ir tai man patinka :}
Muzika patinka įvairi :} Dabar klausau Foje !
Dar mėgstu piešti ir garsiai dainuoti ! Dainuoju mokykloje, dainuoju duše, dainuoju prie kompiuterio, dainuoju einant į mokyklą, dainuoju vedžiojant šunį xDDD Nemoku dainuot bet man nusispjaaut :D
Norėčiau išmokt jot su arkliu, greitu metu tai ir padarysiu.Jeigu nepablogės oras dar labiau žinoma.
M, mėgstu miegot. Kai reikia eiti į mokyklą keliuosi sunkiai o savaitgaliais tokiu pat metu atsikeliu savo noru :x
Daar ką aš mėgstu? ;o mėgstu diskutuot ir bendrauti su žmonėmis! Bet kartais būnu pikta ir tada jau nebemėgstu xD
Dažnai kabinėjuosi prie žodžių ir viską išvedžioju nes man taip patinka 8)
Dar kuriu su ps visokias nesamones, pirma labiau norėdavau ir t.t o dabar jau tingiu ką bedaryt bet kartais užplaukia :}
Nemėgstu žmonių kurie garsiai klauso muziką iš telefono.Anksčiau patikdavo electtro, dabar nebemėgstu.Tiesiog nebematau prasmės visuose tuose bumčikuose :}

Thats all, šiaip nemėgstu rašyt visokio šūdo apie save, o ir apie kitus to šūdo neskaitau :} Tiesiog klausimai man pasirodė švelniai sakant absurdiški taigi parašiau be jū :P
Atgal į viršų Go down
http://www.didink.lt/Begemotas
Meidy.
Varliukas
Varliukas
Meidy.


Female Pranešimų skaičius : 88
Tikras vardas. : Monika.
Amžius, Klasė. : 9m,4a.
Registration date : 2008-09-14

Who jau čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who jau čia.   Who jau čia. EmptyAntr. 09 16, 2008 6:07 pm

Kai reikia eiti į mokyklą keliuosi sunkiai o savaitgaliais tokiu pat metu atsikeliu savo noru.


Man ir taip būna.
Atgal į viršų Go down
http://tuiras.bigforumlive.com
Cyklas.
Administratorius/-ė
Cyklas.


Male Pranešimų skaičius : 245
Tikras vardas. : Dovydas
Amžius, Klasė. : 11, 6a
Miestas. : Daugai, Alytaus rajonas.
Registration date : 2008-06-14

Who jau čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who jau čia.   Who jau čia. EmptyŠt. 09 20, 2008 8:55 am

Pritariu jum abiem... Bet kodėl????
Atgal į viršų Go down
http://mes-draugai.niceboard.net/
Sponsored content





Who jau čia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Who jau čia.   Who jau čia. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Who jau čia.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
*~Mes Draugai~* :: Diskusijos :: Apie mus.-
Pereiti į: