*~Mes Draugai~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*~Mes Draugai~*


 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Guka. pasakoja apie save.

Go down 
AutoriusPranešimas
Guka.
Bitutė/-ukas
Bitutė/-ukas
Guka.


Female Pranešimų skaičius : 2
Age : 26
Tikras vardas. : Augustė
Amžius, Klasė. : 11metų, 5tokė
Registration date : 2008-10-17

Guka. pasakoja apie save. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Guka. pasakoja apie save.   Guka. pasakoja apie save. EmptyPen. 10 17, 2008 7:58 am

Ahoy!

Aš esu Augustė. Gimiau tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt septintais metais, liepos mėnesio, tryliktą dieną. Einu į Panevėžio "Ąžuolo" vidurinę (kol kas) mokyklą, mano klasė 5b. Mano hobis yra knygos, pc. Lankau muzikos mokyklą. Mano mėgstamiausi valgiai yra makaronai, kartais pica. Gėrimai - vaisinė arbata "Pasaka". Nemėgstamiausias valgis: cepelinai. Mane nuo jų žiauriai pykina. Gėrimo nežinau. Mano mėgstamiausi atlikėjai tai J.Šeduikytė, A.Orlova, V.Kernagis, Jamiroquai. Mėgstamiausio stiliaus neturiu. Myliu mėlyną, žalią, ir oranžinę spalvas. Mėgstamiausios pamokos - visos, kai jų nėra. Patinka šios knygos: Kai Meyer "Vandens karalienė", "Akmens šviesa", "Stiklinis žodis" Labai patinka karvės. Charakteris bjaurus.


P.S. Man atsibodo rašyti. Daug klausimų, dauguma jų nereikalingi. Pvz.: Mėgstamiausias valgis, nemėgstamiausias vagis ir pan. Tai juk nuobodu! Mažinkit klausimų kiekį.
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt
 
Guka. pasakoja apie save.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie Meidy.
» Salda.Apie mane.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
*~Mes Draugai~* :: Diskusijos :: Apie mus.-
Pereiti į: