*~Mes Draugai~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*~Mes Draugai~*


 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Original of the Species

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
One of a Kind
Bitutė/-ukas
Bitutė/-ukas
One of a Kind


Female Pranešimų skaičius : 38
Age : 33
Tikras vardas. : Monika
Amžius, Klasė. : 4-ta klasė
Miestas. : Vilnius
Registration date : 2008-09-23

Original of the Species Empty
RašytiTemos pavadinimas: Original of the Species   Original of the Species EmptyAntr. 09 23, 2008 7:07 am

1. Vardas Monika
2. Pavardė Nerasta
3. Gimimo metai 1990-11-19
4. Mokykla, klasė Mokausi vienoje iš Vilniaus gimnazijų, 4-toje (12-toje) klasėje
5. Pomėgiai, hobis ....muzika Guitar Man , kas be ko žinoma.Kinas, miuziklai, piešimas kartais, dartai, boulingas, TV, pc, miegas... nieko neveikimas, knygos study .... svajojimas Svilpauti ....
6. Būrelis Nelabai čia būrelis, bet ... piešimo kursai VDA
7. Mėgstamiausi valgiai vištiena saldžiarūgščiame padaže, kiaulienos šonkauliai, koldūnai, picos... kepti sumuštiniai, obuolių sūris
8. Mėgstamiausi gėrimai vandenį paprastai visad geriu, skanu man... sultis apelsinų mėgstų, arbatą juodą ar vaisin .... drunken
9. Nemėgstamiausi valgiai kepenėlės, vėdarai, rauginti agurkai, kiaušinienė...
10. Nemėgstamiausi gėrimai ..... kokios pomidorų ar morkų sultys... silent
11. Mėgstamiausi atlikėjai U2 ir Bryan Adams yra mano NR. 1 Respekt , bet turiu dar daug ir kitų mėgstamų..
12. Mėgstamiausios atlikėjos Šiaip kažkaip moterų nelabai klausausi.... nieko yra tokia Shreyl Crowl, ar THe Cranberries ir Roxanne vokalistės, bet iš ties itin mėgstamos neturiu.
13. Nemėsgtamiausi atlikėjai Nesistengiu prisiminti nepatinkamų dalykų pavadinimų...
14. Nemėgstamiausios atlikėjos the same
15. Mėgstamiausias stilius Supratau tai kaip muzikos stilių scratch jei teisingai tai rock'as, labai įvairus, paklausau dažniausiai alternative rock, hard rock, progressive rock, pop rock, soft rock, blues rock, british rock, folk rock..... =), patinka ir gryna blues ir folk muzika, taip pat rock'n'roll'as Guitar Man , kartais net koks country nieko ir swing'as visai patinka.
16. Nemėgstamiausias stilius .... nemėgstu repo.... hipo hop'o... techno muzikos....
17. Mėgstamiausia spalva Visos šiaip beveik gražios... ant skirtingų dalykų skirtingos spalvos... gal kiek labiau išskirčiau raudoną, oranžinę, rudą ir šviesiai mėlyną, ne visai žydrą, bet tokio ... kitokio atspalvio, tiksliai nežinau kaip jis vadinas.
18. Nėmėgstamiausia spalva balta, todėl, kad nelaikau jos spalva
19. Mėgstamiausia/-os pamoka/-os Anglų dabar labiausiai patinka... kartais nieko ir braižyba ar dailė...
20. Nėmėgstamiausia/-os pamoka/-os Lietuvių, nes nekenčiu šio dalyko mokytojos Skauda galva ... istorija ne visai patinka, matieka kartais užknisa...
21. Mėgstamiausia knyga Nerasta dar tokia, skaityti mėgstu, bet tokios knygos, kad jau taaaip patikę būtu dar neatradau
22. Nėmėsgtamiausia knyga Taipogi nerasta
22. Broliai, sesės Trys vyresnės sesės
23. Labai mėgstu... labai mėgstu... hmmm... tai čia jau prie hobių eina... mėgstu apsimesti, kad turiu talentą ir paišyti, nors nė velnio nemoku, mėgstu eiti į koncertus kai atvažiuoja man patinkantys atlikėjai ar grupės... mėgstu nieko neveikti ir kartu kažką visada daryti, mėgstu kompiuterinius žaidimus albino, mėgstu pliušinius žaisliukus rabbit, mėgstu kai man sekasi, mėgstu ... mėgstu kaip jau rašiau prie hobių klausytis muzikos, ji beveik nuolat skamba pas mane, bet žinoma būna, kad ir užsimanau tylos. Mėgstu filmus tiek per tv, tiek ir kine žiūrėti. Mėgstu Vilniaus senamiestį.. mėgstu ... na, jau per daug gaunasi...
24. Charakteris ... hmmm... esu truputį šiaip uždaro būdo žmogus ir kaip kiti man sako dažnai "keista", tiksliai nežinau ką tai reiškia scratch. Svajotoja esu.... tik tiek turbūt ir sugebu ups .... šiaip esu pakankamai ramus žmogus, tai nereiškia, kad visiškai nemoku linksmintis ar dar ką panašaus, tiesiog esu tokia..hmm.. kaip čia išsireiškus, nepiktybinė. Moku išreikšti savo nuomonę, ją ginti, bet nemėgstu konfliktų..... ai, na, čia taipogi galiu prikurpti daug ką, bet nemanau, kad būtina
25. Visa kita... kas kita? jei kažko dar čia trūksta, tai prašom pasakyti, būtinai dar papildysiu, bet kol kas manau, jog gana...ir taip sunku manyti, kad visi užsinorės perskaityti visą šūdą kurį čia prirašiau... na, gal ir ne šūdas čia, bet...
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Cyklas.
Administratorius/-ė
Cyklas.


Male Pranešimų skaičius : 245
Tikras vardas. : Dovydas
Amžius, Klasė. : 11, 6a
Miestas. : Daugai, Alytaus rajonas.
Registration date : 2008-06-14

Original of the Species Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Original of the Species   Original of the Species EmptyKv. 09 25, 2008 6:17 pm

Nu gal ir nešūdas. Aš tai viską perskaičiau ;D... Būk pasveikinta.... MONIKA!
Atgal į viršų Go down
http://mes-draugai.niceboard.net/
 
Original of the Species
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
*~Mes Draugai~* :: Diskusijos :: Apie mus.-
Pereiti į: